50% попуст на озонска терапија со дарсонвал за оштетена коса и против опаѓање на косата во времетраење по избор во Body & Soul Beauty Lounge

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 39

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Опции на понудата:

Озонска терапија (времетраење: 10 мин.) 400 ден. 199 ден.
Озонска терапија (времетраење: 20 мин.) 600 ден. 299 ден.

*За третманот потребно е пред посета на салонот да имате измиена и чиста коса 
*Понудата не важи од 24.08 до 05.09.2022 поради колективен одмор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.05.2021 до 30.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата не важи од 24.08 до 05.09.2022 поради колективен одмор
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Бенефит од озонската терапија е брза ревитализација на оштетеното влакно без употреба на секакви препарати,го зајакнува  коренот на косата и спречува понатамошно опаѓање на косата.

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.