2 ја следат оваа компанија


OZZEL Table lamp with wireless charger (Fast, 10W)- Работна ламба и бежичен полнач

1500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

PT98517-160

Опис

 • Работна ламба и бежичен полнач 
 • Флексибилен дизајн за насока на осветлувањето
 • 20 ЛЕД диоди и 3 нивоа на осветлување
 • Состав на материјалот: ABS и слама од пченица
 • Копче на допир за ON/OFF
 • Брз бежичен полнач(10W) со влезови 5V/2A и 9V/1.67
 • Силиконски круг за да се спречи нејзиното движење
 • УСБ микро кабел од 1м
 • Се испорачува спакувана во крафт- хартиена кутија

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Испораката под таа сума изнесува 140 ден. за сите нарачки
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката со можност за следење на статус на пратката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 070 704 569 , 02 32 32 211
 • Види ја продавницата на "ПРОМО ТИМ" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ПРОМО ТИМ"
 • Подигнување на нарачка од адреса е овозможено секој четврток од 13:00 ч. до 15:00 ч.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 14 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата ПРОМО ТИМ повеќе од 10 години успешно ја гради својата доверба кон своите соработници и купувачи. Како компанија имаме за цел да им се приближиме на нашите купувачи со најновите и тренди производи наменети во делот на промовирање и рекламирање на Вашите производи и брендови. Асортиманот нуди производи од повеќе категории и гаџети за секој тип на рекламирање.

Тие се совршени подароци кои ќе ја пренесат Вашата порака. Практични и функционални, колекции креирани со страст и континуирана иновација, производи идеални да ги исполнат Вашите секојдневни потреби, промоции и кампањи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.