6 ја следат оваа компанија


Отстранувач на дамки и флеки од поликолор, акрилни бои, фасаден малтер и бои - Paint Cleaner Strong 500ml

390 ден.

 • Булевар Туристичка 26, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 463 533

  info@suna.mk

Опис

Единствен и најмоќен отстранувач на дамки од бои. Наменет е за чистење на внатрешни дисперзивни бои-поликолори, фасадни бои, фасаден малтер, акрилни бои, латекс бои, акрилен малтер, кулирпласт, декоративни техники од секакви површини.Со Paint Cleaner Strong можете да отстраните и стари дамки и флеки.
Пакување: 500мл.

Површини кои можете да ги чистите:

 • Плочки
 • Паркет
 • Ламинат
 • Лајсни
 • ПВЦ прозори и врати
 • Скали
 • Бетон
 • Молерски алат
 • Олуци
 • Пластика
 • Фармерки
 • Работнички одела

4 чекори за ефикасно чистење

 1. нанесете од спрејот на дамката која што сакате да ја отстраните опфаќајќи ја целосната површина што сакате да ја третирате
 2. потоа почекајте 20 секунди до 3 минути. За свежите дамки потребно е помалку време
 3. откако ќе почекате неколку минути, избришете ја испрсканата површина со крпа и исчистете ја дамката
 4. дамката е отстранета многу брзо и ефикасно а вие веќе заштедивте време а со тоа и пари.

Производот делува брзо и ефикасно е на водена база, не е штетен и не ја оштетува гардеробата.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "XXX"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Суна бои и лакови им нуди на своите креативци, професионалци и индустриски корисници иновативни, прилагодени, еколошки и одржливи решенија за заштита и декорација на различни површини.Со историја која датира од 1958 година, преку однос базиран на меѓусебна доверба, лојалност, професионализам и квалитетна услуга, ги препознаваме потребите на нашите потрошувачи и настојуваме да понудиме квалитетно и уникатно портфолио на производи.Во нашата понуда можете да проајдете производи од реномирани производители со премиум квалитет за обработка и декорација на внатрешни и надворешни површини, ѕидни тапети и самолепливи пластифицирани фолии , епоксидни смоли, премази за дрво и метал, програма за автомобилски бои и козметика, изолации, алати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.