Paint Roller Clever Paintbrush Сет за бојадисување ѕидови

790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тежина: 748gr
 • Димензии на пакувањето: 32 x 22 x 10cm
 • Материјал: Пластика
 • Рачен погон
 • Максимално издолжување: 75cm
 • Погодно за внатрешна и надворешна употреба
 • Погодно за мазни и рапави површини
 • Лесно за миење
 • Капацитет: 0.9l
 • Се користи за бојадисување: врата, ѕид, под, таван, покрив и слично
 • Со Paint Roller можете да покриете површина од 30 метри квадратни
 • Заштедува боја
 • Нема потреба од користење скала
 • Пакувањето содржи: 1 Кутија и 8 Алатки за бојадисување
 • Бојадисување на еден ѕид за 5 минути
 • Бојадисување на една соба за 20 минути

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.