Витко и неодоливо тело! 53% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи во Synergy Fitness & Spa во вредност од 4000 ден. по цена од 1900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Витко и неодоливо тело! 53% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи во Synergy Fitness & Spa во вредност од 4000 ден. по цена од 1900 ден.

Цена

1,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

2,100 ден.

Купени : 21

 • ул. 23 Октомври бр. 11а (до Пиом) 1000 Скопје, Македонија

 • 02 244 0005

 • info@synergyfitness.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Пакет од 10 антицелулитни масажи


Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2017 до 30.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Од 31.07 до 13.08.2017 Synergy Fitness & SPA работи со скратено работно време од 14:00 до 22:00 часот

Опис

Synergy Fitness & Spa е комплетно нов начин на сфаќање на физичката активност, релаксацијата и уживањето во Скопје. На простор од 2000 квадратни метри, Synergy Fitness & Spa содржи сѐ што Вашиот модерен начин на живот го бара на едно место! Во рамките на центарот ќе најдете фитнес сала со целосна Technogym опрема – за прв пат во Македонија! Спа-сегментот Ви ги нуди најдобрите услови за регенерација а ќе можете и да се опуштите со различните видови на масажи, третмани, thalgo и терапии. Освен ова, центарот има многу сегменти кои ќе се погрижат за Вашиот безгрижен престој.

Најстарите методи за лекување. Со масажата телото се опушта, се раздвижуваат стегнатите мускули, се смирува нервниот систем, се намалува напнатоста.

Долготрајното седење на столица, неправилното држење неизбежно водат до болки во грбот, вратот и рамениците. Масажата е најбрзиот начин за нивно ублажување.

 • Масажи: релакс, спортски, антицелулитни, детокс
 • Третмани: чоколадни, пилинг, арома, лице, маски
 • THALGO третмани со сол, кал ,алги, за хидратација
 • Терапија, пострехабилитација, корективни вежби
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ