Совршен изглед на вашето тело! 67% попуст на пакет од 10 стимулации за слабеење во Студио Оксалис

Цена

2500 ден.

Вредност

7500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

5000 ден.

 • Венијамин Мачуковски 28/3, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 647 821

  [email protected]

Добивате

Пакет од 10 стимулации за слабеење во Студио Оксалис (една стимулација трае 30 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2022 до 31.01.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 647 821
 • Понудата е наменета само за жени 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Повелете во Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

Услуги кои ги нуди студиото:

 • Ориент вакум
 • Мадеротарапија
 • Антицелулитни масажи
 • Маникир и педикир
 • Вежбање со Gazelle walker fitness
 • Стимулации за топење и затегнување на телото
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.