96% попуст на пакет од 2 онлајн курсеви: онлајн курс за сметководство и книговодство и онлајн курс за менаџмент на човечки ресурси од International Open Academy во вредност од 14756 ден. (238 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

14756 ден.

Попуст

96%

Заштеда

14198 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 13

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Пакет од 2 онлајн курсеви 

 • 50 часовен онлајн курс за сметководство и книговодство
 • 30 часовен онлајн курс за менаџмент на човечки ресурси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2022 до 27.12.2023
 • Купонот е наменет за следење на 2 онлајн курсеви за сметководство и книговодство и менаџмент на човечки ресурси 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

Онлајн курс за сметководство и книговодство (Accounting and bookkeeping)

Дали посакувате да имате подобари знаења за сметководството?

Без разлика дали би сакале да бидете сметководител или само сакате да знаете повеќе околку вашите лични и бизнис финансии, познавањето на сметководството и книговодството секако Ви се од голем бенефит.

Курсот за сметководство и книговодство е дизајниран така што ќе ви ги даде основите кои ви се потребни за да започнете кариера во тоа поле или да бидете подобро средство во вашиот бизнис. Дали би сакале да ја разберете подобро финансиската страна на Вашиот бизнис, а со тоа подобро и да ги припремите и планирате даноците.

Не дозволувајте сметководството и книговодството да ве заплашуваат

Овој курс е специјално дизајниран така што фокусот и специјалноста на секој од модулите ќе ве носи кон сметководството и книговодството чекор по чекор. 

Фокусот е на следниве подрачја:

 • Важноста на основните сметководствени практики
 • Чување и балансирање на бизнис плаќања
 • Соодветни книговодствени практики
 • Анализа на профитот и уделот на акционерите
 • Пријавување на данови и подготовка за интерна и екстерна ревизија

Ова е совршена можност да научите повеќе за сметководството и книговодството и да ги зголемите хоризонтите на знаењето во сопственото слободно време. Следете го курсот било кое време од било кое место.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК.

Онлајн курс за менаџмент на човечки ресурси (HR and Payroll Management)

Без разлика во каква економска состојба е земјата во која работите, компаниите секогаш имаат потреба од вработени кои имаат познавања во делот на човечки ресурси. За да бидете дел од овој сектор, потребно е да знаете за бенефициите на вработените, правилата и регулативите за водење на податоци како и да бидете во тек со законите.

Овој курс е специјално дизајниран за сите оние кои сакаат да научат како да бидат успешни во полето на менаџмент со човечки ресурси.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.