Oслободете се од целулитот! До 42% попуст на пакет третмани по избор: 10 антицелулитни масажи или пакет од 5 мадеро масажи во LUV Козметичко Студио

Цена од

1300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2250 ден.

Попуст

42%

Заштеда

950 ден.

Преостанато време

Купени: 11

 • Мишко Михајловски 17, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 950 282

Добивате

Опции на понудата:

Пакет од 5 Мадеро масажи 2,250 ден. 1,300 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи 2,500 ден. 1,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2022 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Ослободете се од целулитот! 
Разубавување и релаксација во LUV Козметичко Студио

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.