До 43% попуст на пакет за депилација по избор: нозе + интима или нозе + раце од XBody Skopje Impulse Studio

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Купени: 4

 • Ул. Миле Поп Јорданов бр.37А, Скопје

  Одведи ме таму

  076360595, 077612107, 076360595

  xbodyimpulsestudio@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Нозе + интима 600 ден. 350 ден.
Нозе + раце 700 ден. 399 ден.

Пакет депилација по избор:

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.01.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

Дозволете си зимско разубавување!
XBody Skopje Impulse студиото ви нуди секакви фризерски, козметички и фитнес услуги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.