Колоритни пломби за деца со боја по избор! 67% попуст на пакет од две пломби за деца во Д+Д Дент во вредност од 2380 ден. по цена од 780 ден.

Цена

780 ден.

Вредност

2380 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1600 ден.

Преостанато време

Добивате

 • Нова, креативна технологија за пломбирање на заби кај дечиња со пломби во боја по избор!
 • Бесплатен стоматолошки преглед и советување
 • Пакет од 2 (две) колоритни пломби за деца во боја по избор (златна, жолта, зелена, портокалова, сина, црвена или виолетова)
 • Безболно пломбирање и полирање за заштита на запчињата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација на 076 535 353
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

ПЗУ Д+Д Дент од Скопје е предводена од Др. Дејан Трифуновски. Стоматолошката ординација работи според највисоките светски стандарди и ги следи најновите светски трендови од областа. Сместена во срцето на Скопје (Центар, позади Универзална сала) има обезбеден паркинг и дневен престој за сите свои клиенти. Ординацијата функционира според сите препораки и протоколи за заштита од Covid-19.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.