Се за вашата убавина! До 80% попуст на миење + шишање + фенирање, миење + фенирање или плетенка во Фризерско-козметичко студио Beauty Face

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

80%

Заштеда

401 ден.

Купени: 30

Добивате

Опции на понудата:

Плетенка 200 ден. 99 ден.
Миење + фенирање 500 ден. 99 ден.
Миење + шишање + фенирање 700 ден. 199 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.07.2019 до 31.08.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата за фенирање се однесува на право фенирање

Опис

Летно разубавување со професионалниот тим на Фризерско-козметичко студио "Beauty Face"!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.