47% попуст на пакет фризура + шминка (со трепки) од Natural Koozmetik во вредност од 2100 ден. по цена од 1099 ден.

Вредност

2100 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1001 ден.

Купени: 3

Добивате

Пакет фризура + шминка (со трепки)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.10.2018 до 10.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Релаксирајте го вашето тело и ум во пријатниот амбиент на Natural Koozmetik!

Natural Koozmetik ви нуди:

 • класични и OPI гел и гел лак маникир и педикир
 • депилации
 • професионална шминка
 • лифтинг на трепки и надградба на свилени трепки
 • третмани за лице со козметиката на Janssen и Babor
 • масажи
 • фризерски услуги
 • третмани за лице и тело со најсовремени апаратури
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.