Луксузен одмор во Банско (01.10-05.12.2021)! 24% попуст на пакет од 2 ноќевања со 2 појадока и 1 вечера + користење на СПА во Saint George Palace 4*

Цена

2976 ден.

Вредност

3906 ден.

Попуст

24%

Заштеда

930 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • 5 Kosherinata Str. 2770 Bansko

  Одведи ме таму

  +359 (0)879 190 945

  reservations@saintgeorgepalace.com

Добивате

Понудата е по лице и во истата е вклучено: 

 • Пакет од 2 ноќевања со 2 појадока и 1 вечера
 • Користење на зона за релаксација (финска сауна, парна бања, затворен базен, џакузи и фитнес центар)
 • Паркинг за автомобили
 • Wi-Fi во целиот комплекс
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2021 до 05.12.2021
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил
 • Предрезервацијата пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Телефонски може да контактирате со рецепцијата од 8 до 17 часот
 • Сите услуги обезбедени на територијата на комплексот се спроведуваат и организираат според препораките и упатствата за справување со СОВИД-19 на владата во Бугарија.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Дополнителни доплати (директно во хотелот):

 • За прво дете од 0-3 год, кое престојува со 2 возрасни лица, сместувањето е бесплатно 
 • За второ дете од 0-3 год. кое престојува со 2 возрасни лице, се доплаќа 12 € 
 • За дете од 4 до 11 години, на дополнителен кревет со двајца возрасни, се доплаќа 22 €. Сместувањето е во еднособен апартман.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Пријавување во хотелот е после 15:00 часот
 • Одјавување од хотелот е пред 11:00 часот

За компанијата

Saint George Palace 4* е луксузен апарт-комплекс опкружен со прекрасен панорамски поглед кон планината. Лоциран на највисоката позиција во однос на секој друг комплекс во Банско. Погледите се неверојатни во сите правци, кон самиот град Банско, долината и 3 планини од друга страна. Нашите капацитети вклучуваат СПА центар со фитнес, сауна, турска бања, џакузи и затворен базен. Хотелот располага и со тераса за сончање и градина. Целиот комплекс има безжичен интернет. Сите објекти во СПА центарот се достапни бесплатно за гостите на комплексот, само индивидуалните спа третмани се плаќаат дополнително.

Комплексот располага со:

 • Рецепција која работи од 00.00 до 24.00 часот
 • Ресторан со надворешна тераса
 • Бар со Video Beam и игри за забава
 • Безжичен интернет во целиот хотел
 • Внатрешен базен со лежалки и чадори
 • Спа центар 
 • Фитнес сала
 • Детско катче
 • Откриен и подземен паркинг
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.