80% попуст за испитување на диференцијална крвна слика со параметрите: креатинин (АСТ и АЛТ), серумско железово, глукоза, уреа, холестерол (HDL и LDL), триглицериди и седиментација на крвта во СкринЛаб во вредност од 1370 ден. по цена од 280 ден.

Цена

280 ден.

Вредност

1370 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1090 ден.

Купени: 11

Добивате

Диференцијална крвна слика на која се испитуваат следните параметри:

 • Креатинин (АСТ и АЛТ)
 • Серумско железо
 • Глукоза (шеќер во крв)
 • Уреа
 • Холестерол (HDL и LDL) и 
 • Триглицериди
 • Седиментација на крвта

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2023 до 27.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Комплетните резултати се добиваат на емаил
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Основани 2009 година, СкринЛаб Биохемиска Лабораторија е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.