51% попуст на комплетен кардиолошки преглед: интернистички преглед, екг, ехо на срце и тироида, ултразвук со доплер на каротиди и советување во ПЗУ Вимедика во вредност од 3600 ден. по цена од 1770 ден.

Цена

1770 ден.

Вредност

3600 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1830 ден.

Преостанато време

Купени: 25

Добивате

Комплетен кардиолошки преглед:

 • Интернистички преглед - анамнеза, мерење на крвен притисок
 • ЕКГ 
 • ЕХО на срце 
 • ЕХО на тироида
 • Ултразвук со доплер на каротиди 
 • Дијагноза и советување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2023 до 20.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на професионалци! Откријте ги срцевите проблеми навреме и со помош на стручните совети на специјалистите од Вимедика постигнете врвна здравствена состојба!

Според податоците од Светската Здравствена Организација, кардиваскуларните болести се појавува како причина за смрт на 30% од вкупната смртност во светот. Според Американското Кардиолошко Здружение, 1 од 3 американци имаат КАБ. Во Европа, 47% од вкупната смртност опаѓа на кардиоваскуларните болести. Оваа болест е одговорна за смрт на најмалку 500.000 луѓе, кои умираат како последица на акутен инфаркт на срцето. Инфаркт на срцето, како и наглата срцева смрт, можат да се случат без претходно да се јават позначајни симптоми, односно тие да бидат првата манифестација на коронарната артериска болест.

Специјалистичката установа за интерна медицина Вимедика нуди врвна грижа, брза и точна дијагностика и соодветна терапија врз основа на комплетен интернистички преглед. Прегледите ги извршува Д-р специјалист по интерна медицина Виолета Христов со помош на својот тим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.