Новогодишна понуда: пакет од 6 онлајн курсеви! 93% попуст на пакет курсеви: Wine Appreciation, Bartender, Wedding Planner, Events Manager, Cocktail/Menu Creation, Event Design од EventTrix во вредност од 36 828 ден. (594€) по цена од 2418 ден. (39€)

Цена

2418 ден.

Вредност

36828 ден.

Попуст

93%

Заштеда

34410 ден.

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Пакет од 6 онлајн курсеви:

 • Wine Appreciation
 • Bartender & Barista
 • Wedding Planner
 • Music & Film Events Manager
 • Cocktail Training & Menu Creation
 • Event Design & Styling

*Подетално за курсевите може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2022 до 22.02.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Дополнителни информации за курсевите како и модулите кои ќе бидат изучувани може да најдете

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.