Ослободи се од целутитот! 44% попуст на пакет 5 мадеро терапии во Салон за убавина MB Beauty во вредност од 3000 ден. по цена од 1690 ден.

Цена

1690 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1310 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • ул. Амди Демир бр. 44 лoкал 2, (ТЦ Треска), Радишани

  Одведи ме таму

  077 916 997

  [email protected]

Добивате

Пакет од 5 мадеро терапии на нозе и задник

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2022 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 916 997
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Салон за убавина MB Beauty е ново место каде што можете се опуштите, релаксирате и да уживате во слободното време. Услугите кои ви ги нудиме се:

 • Професионална шминка со врвни и докажани брендови како Kryolan,  Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, NYX...
 • Депилација во хигиенски услови ( восок и шпатула за една употреба) бренд Depileve 
 • Лифтинг и ботокс на трепки ( Lash lift) 
 • Ламинација на веѓи (Brow lamination)
 • Мадеротерапија на тело и
 • Ориент Вакум Фит
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.