32% попуст на пакет од 10 мадеротерапии од Студио Ројал, Скопје во вредност од 3500 ден. по цена од 2390 ден.

Цена

2390 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

32%

Заштеда

1110 ден.

Добивате

Пакет од 10 мадеротерапии
*Времетраењето на една третман е 20 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.10.2022 до 31.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација во студиото
  • Третманот е наменет само за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.