0 ја следат оваа компанија


Пакет маски за заштита

1400 ден.

1350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Заштитете се Вие и Вашето семејство со трослојна хирушка маска.

  • 1 кутија (50 парчиња) - 1350 ден.
  • 2 кутии (100 парчиња) - 2600 ден.
  • 3 кутии (150 парчиња) - 3500 ден.

*Висококвалитетна маска со СЕ сертификат за еднократна употреба

За компанијата

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи
  • Време потребно за достава 1-3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 071785885

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.