Новогодишна понуда во Family Hotel Elitsa, Банско (01.12-29.12.2021)! Пакет од три ноќевања со појадок и вечера + празнична новогодишна вечера + користење на СПА центарот

Цена од

10540 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ul Goce Delcev 12

  Одведи ме таму

  +359 749 500 02, +359 749 501 01, +359 888 009 090

  office@hotel-elitsa.com

Добивате

Опции на понудата:

3 HB ноќевањa во стандардна соба 10,540 ден. (170 еур)
3 HB ноќевањa во Deluxe соба 11,780 ден. (190 еур)

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • 3 ноќевања во стандардна или Deluxe соба (3 појадока + 2 вечери + 1 новогодишна вечера со DJ)
 • Користење на СПА центар (сауна, парна бања и џакузи)
 • Превоз до почетната станица на гондолата
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг (ограничен број на места)
 • Вклучен ДДВ 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2021 до 29.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон +359 888 009 090 (viber) или e-mail: office@hotel-elitsa.com
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • Деца до 6 год - бесплатно
 • За дете од 6 - 11.99 години за дополнителен кревет се доплаќаат 85 €
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќаат 140 €
 • За престој за уште една вечер (четврта) се доплаќаат 35 €
 • Дополнителното сместување е достапно само во Delux собите

Опис

Хотелот Елица е семеен хотел со три ѕвезди, оворен во текот на целата година. Овој хотел е лоциран во југозападниот дел на Бугарија, во прекрасното Банско. Хотелот е изграден и декориран во традиционален стил, со удобност како дома, во која преовладуваат природните материјали, какви што се каменот и дрвото. Од прекрасниот двор и терасите на хотелот се гледаат трите планини – Рила, Пирин и Родопските планини. Собите се опремени со интернет со одлична брзина, клима уреди, сеф, фен а коса, производи за хигиена, телевизор со кабловска телевизија, телефон и минибар. Пријатната и топла атмосфера ќе ви овозможи удобен престој во хотелот Елица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.