99% попуст на пакет од два онлајн курсеви: Interior Design & Home Styling + Home Decor & Refurbishment од International Open Academy во вредност од 30 876 ден. (489 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

30876 ден.

Попуст

99%

Заштеда

30442 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 6

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Пакет од два онлајн курсеви

 • Interior Design & Home Styling 
 • Home Decor & Refurbishment

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за односи со јавноста
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.

Следете ги следните насоки за да започенте со курсот

 • За да започнете со курсот отворете ги следните ЛИНК 1 + ЛИНК 2
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирајте се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

Декорирање на домот и реновирање - Home Decor & Refurbishment 

Домот е место каде го минуваме најголем дел од времето. Местото на живеење влијае и на расположението и среќата. Декорирањето на домот е голема инвестиција и затоа сигурно сакате да го направите домот убаво место за живеење.

Овој курс ќе ве научи да направите дом од соништата, преку декорација, реновирање и поправка на истиот. Без разлика дали живеете во апартман или куќа потребно е да ги уредите и поправите нештата во домот. Чекор по чекор водејќи ве во планирањето и буџетирањето, сите уредувања во домот ќе можете да ги направите сами. Исто така ќе ги научите основите на дизајнот на ентериерот и како да ги стилизирате собите да направите пријатна атмосфера.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА
 

Внатрешно уредување на домот - Interior Design & Home Styling 

Дали посакувате да имате знаења за внатрешен дизајн и домашно уредување?

Дизајнирање на исклучителни домашни ентериери е доста стимулирачка и наградувачка професија. Тоа ја предизвикува вашата креативност, оригиналност, практичност и инспирација. Исто така е и многу забавно!

Курсот за внатрешен дизајн и домашно уредување е дизајниран така што ќе ви ги даде основите, концептите и практичната примена на ентериерот кои ви се потребни за да започнете кариера во тоа поле.

Работење преку слоевите и чекорите на внатрешниот дизајн и домашното уредување кој овој курс ќе ви овозможи, ќе ви помогне многу во развивањето на вашиот креативен процес, така што ќе може да правите естетски префинети дизајн избори кои ги исполнуваат функционалните и личните дизајн барања на вашите клиенти. Ние ви помогнеме за тоа како визуелно да комуницирате за вашите идеи со вашиот клиент.

Овој курс е специјално дизајниран така што во свој простор и време, ќе развиете вештини за да изнаоѓате големи внатрешен дизајн решенија и концепти кои ќе се манифестираат во елегантен, прекрасен стилски дом. 

Вие ќе научите:

 • Како да анализирате простор за дизајн.
 • Кои елементи да ги земете првин во предвид.
 • Што да се земе во предвид при изборот на дизајнот.
 • Како да се работи со практични карактеристики и услуги.
 • Како да се користи табела за да го планирате вашиот проект.

Ова е совршена можност да научите повеќе за внатрешен дизајн и домашно уредување и да ги зголемите хоризонтите на знаењето во сопственото слободно време. Следете го курсот било кое време од било кое место.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.