Сè за вашата убавина! До 52% попуст на пакет за убавина по избор: шминка + фризура или професионална шминка + трепки + фризура во Фризерско студио Јона

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени: 2

Добивате

Опции на понудата:

Шминка + фризура 600 ден. 290 ден.
Професионална шминка + трепки + фризура 1,200 ден. 720 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.02.2020 до 10.03.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи само за жени
  • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Посетете го салонот во Градскиот Трговски Центар и разубавете се за секоја пригода!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.