SPA уживање и релаксација! До 33% попуст на месечно или еднодневно користење на СПА, базен, финска сауна, инфрацрвена сауна и џакузи во Play Fit Move Wellness

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

33%

Заштеда

200 ден.

Купени: 143

 • Булевар 8-ми Септември 2/2, (во склоп на ТCC Grand Plaza) Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 255 925

  playfitmovewellness@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Еднодневно користење на СПА услуги за едно лице (до 90 мин.) 600 ден. 400 ден.
Месечна карта СПА (до 3 часа) 4,200 ден. 2,940 ден.

СПА центарот располага со:

 • базен 
 • финска сауна 
 • инфрацрвена сауна 
 • џакузи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2021 до 30.06.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна предходна резервација на термин
 • Wellness студиото ги следи мерките за заштита од COVID 19

Опис

Play Fit Move Wellness студио го отвора центарот во склоп на хотелот TCC Grand Plaza, каде отсега вежбањето и грижата за своето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажа и релаксација во лусузно опремениот СПА центар.
Центарот располага со коплетно опремен СПА простор (базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, топли кревети) пријатен и топол амбиент во кој вие и вашите најблиски можете да се релаксирате и напиете кафе и освежителен пијалок после долгиот и напорен ден.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.