Комбинирајте различни третмани за слабеење од Тренд АС! До 53% попуст на пакет за слабеење од 4 третмани по избор: криолизи, липоласер, BHS, RF, ултразвучни кавитации, тунел сауни, стимулации, вакум слим 48, мадеромасажи или мезотерапии

Цена од

700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

68%

Заштеда

1500 ден.
 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Опции на понудата:

2 криолизи + 2 липоласер 5,400 ден. 3,000 ден.
2 липоласер + 2 BHS 4,800 ден. 2,500 ден.
2RF + 2 ултразвучни кавитации 3,200 ден. 1,500 ден.
2 ултразвучни кавитации + 2 тунел сауни 3,000 ден. 1,200 ден.
2 ултразвук+ 2 стимулации 2,200 ден. 700 ден.
2 вакумслим 48 + 2 мадеромасажи 4,800 ден. 2,800 ден.
2 BHS +2 мезотерапии 7,600 ден. 4,000 ден.

*Повеќе за третманите прочитајте во ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Липо Ласер

Липо-ласерот е безбеден, безболен и целосно неинвазивен третман за намалување на масното ткиво и естетско контурирање на телото. 

Липо ласерот испушта ниски нивоа на ласерска енергија, што создава хемиски сигнал во масните клетки, разградувајќи ги зачуваните триглицериди во слободни масни киселини, глицерол и молекули на вода. Овие масни киселини потоа се транспортираат низ целото тело преку лимфниот систем за да го снабдат телото со енергија. Липо ласерот е не-деструктивна, насочена технологија за намалување на маснотиите, што значи дека вишокот на маснотии може да се третира на кое било место на телото и масните клетки не се уништуваат како резултат на третманот. Намалување на маснотиите со липо ласер има многу предности во однос на другите технологии за обликување на телото. Еве само неколку предности:

 • Безбедна, минимално инвазивна постапка
 • Користи ниско ниво на видливо црвено ласерско светло за да создаде безбедна и безболна стимулација за ослободување на резервираните енергетски ресурси зачувани во маснотиите
 • Исклучително ефикасен третман

Се третираат сите делови на телото, како што се  грбот, колената, колковите, бутовите, стомакот и рацете

Вакумслим 48

Вакумслим 48 е третман за топење на масните наслаги и затегнување на кожата Со комбинација на препарати и специјално дизајнирани вакум кеси со само еден третман  се губат неколку сантиметри. Овој третман се препорачува на сите кои сакаат затегната и убава кожа,како и за елиминација на масните наслаги и целулитот,Исклучително ефикасен  за брз процес на слабеење и исфрлање на вишок на вода од организмотПроцесот на третманот е едноставен и може неограничено да се повторува без несакани ефекти.Безболен потполно природен со релаксирачки ефект

БХС вакум терапија

БХС вакум терапија е третман со кои се делува во еден третман и на целулитот и масната наслага а воедно и се обликува телото.

Целулитот се создава и предизвикува деформации во структурата на поткожното везивно ткиво и не се појавува само кај лица со вишок на масна наслага. До деформација и создавање на целулитот најчесто доаѓа поради лоша циркулација, како последица на малку активности или лоша исхрана. Овие негативни фактори присутни во секојдневниот живот можат да предизвикаат брз раст на везивното ткиво и деформации во структурата на кожата во вид на целулит. Целулитот е група на масни келии кои меѓусебно се поврзани. Големината на групите масни келии ја одредува и големината на грутките целулит. Се додека постои врска помеѓу масните келии целулитот е тешко да се отстрани. Со третманот БХС се активираат и фибробластите во поткожното ткиво кои произведуваат колаген и еластин, стимулирајки го поткожното ткив. Со БХС фибробластите произведуваат повеќе колаген и еластин а со тоа се подобрува тонусот и кожата станува еластична. Со БХС вакум терапијата се извлекуваат масните и целулитните грутки од долните слоеви на површината и се раздробуваат. Истовремено се стимулира површинската циркулација со што келиитен а кожата добиваат повеќе кислород и хранливи материим, се поттикнува и работата на лимфниот систем со што брзо се отстрануваат токсините од организмот.

Кавитација

Најнова метода на пазарот за брзо и ефикасно слабеење, губење на масните наслаги, отстранување на целулитот и детоксикација на телото.

Кавитацијата е популарна постапка преку која по нехируршки пат се отстрануваат масните наслаги од непосакуваните места на телото. Најчесто тоа се стомакот, задникот, колковите и надлактиците. Освен што ги намалува наслагите од целулитот, овозможува подобра циркулација и подобрена исхрана на кожата.

Севкупно со сите третмани дојдете до здраво и витко тело во најбрзо време со стручниот тим на Тренд Ас.

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.