- 33%

Пакет подароци за Денот на вљубените: вино, сложувалка во форма на срце и маица со принт по избор

1050 ден.

700 ден.

Купени:

1

Остануваат:

24
 • Ул. Есенинова бр. 2B, Кисела Вода

  Одведи ме таму

  075300838

  contact@crafts.mk

Опис

Понудата вклучува:

 • шише црвено или бело вино (750мл)
 • сложувалка во форма на срце
 • маица (машка или женска) 

*Достапни бои на маицата: бела, црвена, црна

*Печатењето на маицата во контури во одредена боја. Виното се печати фул колор во форма на етикета. Сложувалката се печати фул колор. 

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт, заедно со купоните да ги испратите на меил
 • Купонот може да се искористи до 15.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.