34% попуст на комплетен дерматолошки пакет прегледи со специјална апаратура во Дерма Плус во вредност од 1500 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на комплетен дерматолошки пакет прегледи со специјална апаратура во Дерма Плус во вредност од 1500 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

510 ден.

Купени : 6

 • бул. Јане Сандански бр. 84 /3-5 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 244 66 00

 • contact@dermaplus.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:30 - 20:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Комплетен дерматолошки пакет прегледи со специјална апаратура

Прегледот опфаќа:

 • алергии
 • израстоци на кожа
 • бенки и промена на бенки
 • опаѓање на коса
 • сите видови сексуално преносливи болести
 • тумори на кожа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2017 до 30.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Без разлика дали имате потреба од дијагноза, интервенција, третман или само консултација, љубезниот персонал, современата апаратура и пријатниот амбиент, ќе придонесат да се чувствувате удобно и релаксирано, со потребната приватност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ