Новогодишна промоција во Тренд Ас! До 68% попуст на пакет за слабеење по избор: 2 кавитации, 2 BHS третмани, 2 тунел сауни, 2 стимулации, 2 антицелулитни масажи и 2 total vibes или 5 кавитации, 5 антицелулитни масажи и 5 пресотерапии

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

9600 ден.

Попуст

68%

Заштеда

6600 ден.
 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1: 2 кавитации, 2 BHS третмани, 2 тунел сауни, 2 стимулации, 2 антицелулитни масажи и 2 total vibes 9,600 ден. 3,000 ден.
Пакет 2: 5 кавитации, 5 антицелулитни масажи и 5 пресотерапии 10,000 ден. 4,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2018 до 27.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас - Kисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.