До 80% попуст на пакет за слабеење по избор: кавитации, стимулации, пресотерапии, ултра звук, антицелулитни масажи, сауни, мезотерапиии, цимет врапинг, total vibes или мадеромасажи во Тренд Ас

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6500 ден.

Попуст

77%

Заштеда

5000 ден.
 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1: 5 кавитации и 5 симулации 6,500 ден. 1,500 ден.
Пакет 2: 5 BHS и 5 пресотерапии 7,000 ден. 2,500 ден.
Пакет 3: 5 ултразвук, 5 сауни и 5 стимулации 9,500 ден. 2,800 ден.
Пакет 4: 5 кавитации, 5 антицулитна масажи, 5 сауни 10,000 ден. 2,000 ден.
Пакет 5: 2 мезотерапии, 5 кавитации, 5 цимет врапинг, 5 стимулации. 5 total vibes 15,500 ден. 6,000 ден.
Пакет 6: 5 мезождерки и 5 мадеромасажи 11,000 ден. 4,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.