До 86% попуст на пакет за слабеење по избор: кавитации, липоласер, пресотерапии, мадеротерапии, вакумфит, тунел сауни или стимулации од Тренд Ас

Цена од

4500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11000 ден.

Попуст

59%

Заштеда

6500 ден.
 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

Пакет за слабеење: 10 стимулации и 10 тунел сауни 8,000 ден. 2,500 ден.
Пакет за слабеење: 10 мадеротерапии и 10 вакумфит 11,000 ден. 4,500 ден.
Пакет за слабеење: 10 кавитации, 10 липоласер третмани на тело, 10 липоласер третмани на раце и 10 пресотерапии 42,000 ден. 5,999 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.