До 76% попуст на пакет за слабеење по избор: 4 кавитации, 4 антицелулитни масажи, 4 боди врапинг, 4 боди врапинг, 4 крејзи фит или 4 twin систем, 4 крејзи фит, 4 мадеро терапии во козметичко студио Рефреш

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5600 ден.

Попуст

76%

Заштеда

4310 ден.

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила

  Одведи ме таму

  070 350 159

Добивате

 

Опции на понудата:

Пакет 1: 4 кавитации, 4 антицелулитни масажи, 4 боди врапинг, 4 боди врапинг, 4 крејзи фит 5,600 ден. 1,290 ден.
Пакет 2: 4 twin систем, 4 крејзи фит, 4 мадеро терапии 4,500 ден. 1,400 ден.

*Времетраењето на 1 третман е 20 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Пакет 1

 • 4 кавитации 
 • 4 антицелулитни масажи 
 • 4 боди врапинг
 • 4 вакум третмани 
 • 4 крејзи фит

Пакет 2

 • 4 twin систем
 • 4 крејзи фит 
 • 4 мадеро терапија

Салон за убавина Рефреш е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале. Салонот нуди третмани за разубавување од секаков тип, третмани за слабеење, депилација, маникир, педикир и масажи.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.