93% попуст на пакет за брза детоксикација на сите токсини од телото: од 10 тунел сауни, 10 стимулации, 10 врапинг, 10 total vibes, 10 детокс спа и 10 кардио вежби од Тренд Ас во вредност од 29 500 ден по цена до 2200 ден.

Вредност

29500 ден.

Попуст

93%

Заштеда

27300 ден.

Купени: 5

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Пакет за брза детоксикација од 10 тунел сауни, 10 стимулации, 10 врапинг, 10 total vibes, 10 детокс спа и 10 кардио вежби 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2019 до 14.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.