За совршена силуета! До 60% попуст на пакет од 12 или 18 третмани за слабеење по избор: радиофреквенции, кавитации, антицелулитни масажи, body wrap третмани и 3 парафински третмани на раце од Body & Soul Beauty Lounge

Цена од

4490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11100 ден.

Попуст

60%

Заштеда

6610 ден.

Преостанато време

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Опции на понудата:

3 радиофреквенции, 3 кавитации, 3 антицелулитни масажи, 3 body wrap третмани + 3 парафински третмани на раце 11,100 ден. 4,490 ден.
6 радиофреквенции, 6 кавитации, 3 антицелулитни масажи, 3 body wrap третмани + 3 парафински третмани на раце 13,200 ден. 6,490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 075 423 511
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.