80% попуст на пакет од 30 третмани по избор: кавитација, стимулација, тунел сауна, total vibes, антицелулитна масажа, пресотерапија, пилинг на тело, фенирање, третман за оштетена коса или фарбање во Тренд Ас

Вредност

30000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

24000 ден.

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

Добивате

Пакет од 30 третмани по избор:

 • кавитација
 • стимулација
 • тунел сауна
 • total vibes
 • антицелулитна масажа
 • пресотерапија
 • пилинг на тело
 • фенирање
 • третман за оштетена коса
 • фарбање со ваша фарба

*Можете да изберете комбинација од било кои од наведените третмани во договор со компанијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.