80% попуст на пакет третмани за слабеење: 6 кавитации, 6 радиофреквенции, 6 вакум третмани, 3 антицелулитни масажи, 3 термослим третмани и 1 ласерски антицелулитен третман во студио Ivic Estetic во вредност од 39 000 ден. по цена од 7900 ден.

Цена

7900 ден.

Вредност

39000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

31100 ден.

Купени: 2

Добивате

Пакет од 25 третмани за слабеење:

 • 6 кавитации
 • 6 радиофреквенции
 • 6 вакум третмани
 • 3 антицелулитни масажи
 • 3 термослим третмани и
 • 1 ласерски антицелулитен третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.04.2023 до 01.08.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација пред купување на купон на 075 212 688
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Ивиќ Естетик е спа салон -  ординација каде се третираат сите проблематики на лице и тело (акни,бори,флеки подочници,црвенила ,алергии како и основни третмани за убавина и релаксирање на кожата на лицето). Третманите на тело исто така ги опфакаат сите проблематики и резултатите се секогаш видливи и успешни. Најчести проблеми се целулит и масни наслаги а за нив изнајдовме одлични и со висок процент успешни решенија. Сите третмани се вршат со најквалитетна Американска апаратура од брендот бр 1 во САД  SOLLOLIFT. Третманите ги работи високо обучен сертфициран кадар со повекегодишна обука во САД.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.