Детоксикација на цело тело после празниците! 84% попуст на пакет од 30 третмани: 5 тунел сауни, 5 стимулации, 5 детокс спа, 5 Total Vibes, 5 цимет врапинг во вредност од 12 500 ден. по цена од 2000 ден.

Цена

2000 ден.

Вредност

12500 ден.

Попуст

84%

Заштеда

10500 ден.

Купени: 3

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987

Добивате

Пакет од 5 тунел сауни, 5 стимулации, 5 детокс спа, 5 Total Vibes, 5 цимет врапинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2020 до 16.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Отстранете ги токсините и задржаните течности во вашето тело после празниците.

Севкупно со сите третмани дојдете до здраво и витко тело во најбрзо време со стручниот тим на Тренд Ас.

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.