58% попуст на пакет третмани за лице: кавитација, радиофреквенција, ласер терапија и класичен третман во студио Ivic Estetic во вредност од 6000 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2500 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

58%

Заштеда

3500 ден.

Добивате

Пакет третмани за лице:

 • 1 кавитација
 • 1 радиофреквенција
 • 1 ласер терапија
 • 1 класичен третман на лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2023 до 01.08.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација пред купување на купон на 075 212 688
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Со кавитацијата ултразвучно се елиминираат вишок маснотии, вода и задржан воздух под кожата. 

Радиофреквенцијата предизвикува загревање на целокупната поткожна структура со што се добива забрзана циркулација, дренирање на кавитаринарните предели и целосно исфрлање на токсините. На тој начин се стимулира природното производство на колаген и кожата длабински се хидрира.

Ласер терапијата го изедначува тенот и помага во отстранување на сите проблеми со кожата: брчки, дехидрација, акни, мрснотија, осетливост, црвенило и нерамнини.

Со класичниот третман на лице добивате целосно чистење на лицето во следните фази:

 • Пилинг
 • Масажа
 • Чистење на пори
 • Маска на лице
 • Ампула
 • Крема за околу очи и завршна крема на лице

Дополнително вклучено е и раздвижување и вежби за мускулатурата на лицето, која се спроведува според обликот на лицето и го покрева истото давајќи тониран изглед.

За компанијата

Ивиќ Естетик е спа салон -  ординација каде се третираат сите проблематики на лице и тело (акни,бори,флеки подочници,црвенила ,алергии како и основни третмани за убавина и релаксирање на кожата на лицето). Третманите на тело исто така ги опфакаат сите проблематики и резултатите се секогаш видливи и успешни. Најчести проблеми се целулит и масни наслаги а за нив изнајдовме одлични и со висок процент успешни решенија. Сите третмани се вршат со најквалитетна Американска апаратура од брендот бр 1 во САД  SOLLOLIFT. Третманите ги работи високо обучен сертфициран кадар со повекегодишна обука во САД.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.