Беспрекорна кожа на лицето со Тренд Ас! 60% попуст на пакет третмани за лице: мадеротерапии на лице и OXI третмани на лице во вредност од 10000 ден по цена од 3990 ден.

Цена од

3990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

6010 ден.

Преостанато време

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

Пакет третмани на лице: 5 мадеротерапии на лице и 5 OXI третмани на лице 10,000 ден. 3,990 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.