20 третмани за витко тело 82% попуст на пакет за слабеење и антицелулит од 5 ултра звук, 5 тунел сауни, 5 стимулации и 5 цимет врапинг во вредност од 10 000 ден. по цена од 1800 ден.

Цена

1800 ден.

Вредност

10000 ден.

Попуст

82%

Заштеда

8200 ден.

Купени: 5

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987

Добивате

Пакет за слабеење и антицелулит од 5 ултра звук, 5 тунел сауни, 5 стимулации и 5 цимет врапинг 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 26.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Најнова метода на пазарот за брзо и ефикасно слабеење, губење на масните наслаги, отстранување на целулитот и детоксикација на телото.

Кавитацијата е популарна постапка преку која по нехируршки пат се отстрануваат масните наслаги од непосакуваните места на телото. Најчесто тоа се стомакот, задникот, колковите и надлактиците. Освен што ги намалува наслагите од целулитот, овозможува подобра циркулација и подобрена исхрана на кожата.

Ви  препорачуваме и антицелулитен-детокс третман. Отстранете ги токсините и задржаните течности во вашето тело.

Севкупно со сите третмани дојдете до здраво и витко тело во најбрзо време со стручниот тим на Тренд Ас.

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.