Вежбај во пар! До 37% попуст на пакет од 4 или 8 тренинзи за двајца со електро мускулна стимулација (ЕМС) со личен тренер и вклучена опрема во XBody Skopje Impulse Studio

Цена од

4000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

2400 ден.
 • Ул. Миле Поп Јорданов бр.37А, Скопје

  Одведи ме таму

  076360595, 077612107, 076360595

  xbodyimpulsestudio@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пакет од 4 ЕМС тренинзи за двајца 6,400 ден. 4,000 ден.
Пакет од 8 ЕМС тренинзи за двајца 12,000 ден. 7,800 ден.

+ Со овој купон добивате дополнителна 10 мин. масажа после секој тренинг

*Тренинзите се одржуваат со личен тренер и вклучуваат опрема

*Времетраење на еден тренинг: 20 мин. (еднакво ефикасна како и 3 тренизи од 90 минути со средна тежина)

*Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.01.2019 до 20.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тренинг
 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата
 • Во понудата е вклучено: пододело и пешкир 
 • Пакетот тренинзи може да се користи во период од 4 недели

Опис

Фитнес без тежини. Импулс (ЕМС) тренингот ја намалува телесната маст, ги гради вашите мускули, ја зголемува вашата издржливост и сила, го обликува вашето тело,го топи целулитот,ја затега кожата,го подобрува крвотокот и е нежна на вашите зглобови. Побарајте побрзо (ЕМС) тренинг за да ја постигнете посакуваната фигура. (ЕМС) -тренингот со целото тело активира над 90% од влакната на мускулите во исто време за време на секоја контракција! Тоа ја подобрува внатрешната и меѓуклеточната координација. Затоа, тренингот создава ефект многу побрзо и поефикасно од обичен тренинг.

Предности:

 • Погоден за сите возрасти и физичка спремност - без разлика дали сте почетник или спортист
 • Загарантирано зголемување на кондицијата и издржливоста за околу 70%
 • Вежбањето со електрична мускулна симулација има до 18 пати поголем ефект од конвенциоалниот начин на вежбање во теретана
 • 20 минутна вежба на XBODY е еднакво ефикасна како и 3 тренизи од 90 минути со средна тежина
 • Заштедувате време, а сепак загарантирано ќе ја постигнете својата цел
 • Персонални тренинзи
 • Не носите опрема за тренинг, студиото располага со комплетна опрема која ви е потребна за време на тренингот
 • Првите резултати се видливи после 4-5 тренинзи

Со секој XBODY тренинг се согоруваат околу 500 калории за 20 минути, во следните 4-6 часа ќе согорите и до 1200 калории, 48 часа после вашиот тренинг и до 4000 калории ќе се стопат од вашето тело.

Тајната е во благите и целосно безбедни електрични импулси кои го зголемуваат бројот на мускулни контракции и го прават секој тренинг повеќекратно поефикасен. Поради тоа со само 20 минути IMPULSE FITNESS тренинг ќе постигнете резултати како да сте тренирале неколку часа обичен тренинг.

Зошто (ЕМС) тренингот е поефикасен од стандардниот тренинг дознајте повеќе во XBODY IMPULSE FITNESS STUDIO

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.