За детокс на целото тело! 67% попуст на пакет за слабеење од 3 криолизи, 3 бразилски мадеротерапии, 3 тунел сауни, 3 стимулации и 3 пресотерапии од Тренд Ас во вредност од 12 000 ден. по цена од 3999 ден.

Цена

3999 ден.

Вредност

12000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

8001 ден.

 • Иван Козаров 64, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Пакет за слабеење:

 • 3 криолизи
 • 3 бразилски мадеротерапии
 • 3 тунел сауни
 • 3 стимулации
 • 3 пресотерапии

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2022 до 15.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Најнова метода на пазарот за брзо и ефикасно слабеење, губење на масните наслаги, отстранување на целулитот и детоксикација на телото. Севкупно со сите третмани дојдете до здраво и витко тело во најбрзо време со стручниот тим на Тренд Ас. Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.