45% попуст на пакет за слабеење: 3 кавитации, 3 вакум слим и 3 радиофреквенции во Салон за убавина Sensy Care во вредност од 7200 ден. по цена од 3990 ден.

Цена

3990 ден.

Вредност

7200 ден.

Попуст

45%

Заштеда

3210 ден.

Преостанато време

 • бул Трета Македонска Бригада бр 70-3/4/7, Скопје

  Одведи ме таму

  071 304 440; 070 311 194

  [email protected]

Добивате

Пакет за слабеење: 3 кавитации, 3 вакум слим и 3 радиофреквенции 

*Еден третман е во времетраење од 40 минути

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2023 до 18.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Пакет за слабеење: 3 кавитации, 3 вакум слим и 3 радиофреквенции. Ова е ефикасна комбинација која значително делува на локализираните масни наслаги и целулит

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.