Најдобрите третмани во козметиката за слабеење и целулит во Тренд Ас! 59% попуст на пакет за слабеење: 5 мезотерапии, 5 мадеромасажи, 5 месождерки, 5 кавитации, 5 пресотерапии, 5 тунел сауни и 5 БХС од Тренд Ас

Цена

15000 ден.

Вредност

36500 ден.

Попуст

59%

Заштеда

21500 ден.

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987

Добивате

Пакет за слабеење и целулит:

 • 5 мезотерапии
 • 5 мадеромасажи
 • 5 месождерки
 • 5 кавитации
 • 5 пресотерапии
 • 5 тунел сауни
 • 5 БХС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.