50% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 антицелулитни масажи + 10 боди врапинг во Студио за убавина Габи во вредност од 4000 ден. по цена од 1999 ден.

Цена

1999 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2001 ден.

 • ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода 1(кај Чешма)

  Одведи ме таму

  071 395 912

  gabi.studio.sk@gmail.com

Добивате

Пакет од 20 третмани за слабеење:

 • 10 антицелулитни масажи 
 • 10 боди врапинг ( во времетраење од 20 мин)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Фризерско-козметичко студио Габи веќе 5 години се грижи за вашата убавина. Повелете во студио за убавина Габи да го разубавите и затегнете вашето тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.