60% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 антицелулитни масажи и 10 боди врапинг во Студио за убавина Габи во вредност од 3500 ден. по цена од 1390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 антицелулитни масажи и 10 боди врапинг во Студио за убавина Габи во вредност од 3500 ден. по цена од 1390 ден.

Цена

1,390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

2,110 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода 1(кај Чешма)

 • 071 395 912

 • gabi.studio.sk@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 11:00 - 18:00 Саб: 11:00 - 17:00Нед: 11:00 - 15:00

Добивате

Пакет од 20 третмани за слабеење:

 • 10 антицелулитни масажи и
 • 10 боди врапинг ( во времетраење од 20 мин)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2018 до 11.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Фризерско-козметичко студио Габи веќе 5 години се грижи за вашата убавина. Повелете во студио за убавина Габи да го разубавите и затегнете вашето тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ