Негувајте ја вашата коса! 34% попуст на шишање и фенирање во Hair Studio Merion во вредност од 1450 ден. по цена од 950 ден.

Цена

950 ден.

Вредност

1450 ден.

Попуст

34%

Заштеда

500 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Франклин Рузвелт бр.5A/лок.2, Скопје

  Одведи ме таму

  070252575

  [email protected]

Добивате

Шишање и фенирање во Hair Studio Merion

*Во понудата е вклучена и консултација за понатамошна нега на коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.05.2023 до 01.08.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на  070 252 575       
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.