33% попуст на пакување од 100 големи балони во вредност од 900 ден. по цена од 600 ден.

Цена: 600 ден.

33% попуст на пакување од 100 големи балони во вредност од 900 ден. по цена од 600 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

33%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Можност за достава

Добивате

Пакување од 100 големи балони 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 31.03.2017
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
 • Производот се подигнува еден ден по купувањето

Опис

Пакувањето од 100 балони ги содржи следните бои на балони:

 • Жолта
 • Црвена
 • Портокалова
 • Зелена
 • Сина
 • Розева
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ