Уживајте во пријатен оброк! До 51% сникерс палачинка или пица по избор во Lounge Bar Tasty

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Купени: 39

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Сникерс палачинка 200 ден. 99 ден.
Пица капричиоза 220 ден. 149 ден.
Пица вегетаријана 200 ден. 139 ден.
Пица пеперони 240 ден. 159 ден.
Пица 4 формаџо 260 ден. 189 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата важи после 14:00 часот

Опис

Состав на пиците:

 • Пица капричиоза (Доматен сос, кашкавал, шунка, печурки)
 • Пица вегетаријана (Доматен сос, кашкавал, печурки, кромид, пиперки, маслинки)
 • Пица пеперони (Доматен сос, кашкавал, кулен, печурки)
 • Пица 4 формаџо (Кашкавал, моцарела, пармезан, горгонзола)

Повелете во Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.