Слатко задоволство за секоја возраст (takeaway) од Creperie во Центар! До 50% попуст на палачинка или мини вафла по избор: киндер, рафаело или ала пршут палачинка, eгзотик или М&M мини вафли

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени: 211

 • Borka Talevski 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 246 412

Добивате

Опции на понудата:

М&M мини вафли 150 ден. 89 ден.
Егзотик мини вафли 150 ден. 89 ден.
Киндер палачинка 210 ден. 105 ден.
Рафаело палачинка 210 ден. 120 ден.
Ала пршут 210 ден. 129 ден.

 • М&M мини вафли (10 мини вафли, нутела М&M бонбони, плазма)
 • Егзотик мини вафли (10 мини вафли, нутела, џем од малини, банана, плазма)
 • Киндер палачинка (палачинка, буено крем, нутела, киндер буено, киндер чоколадо, киндер бонс, плазма)
 • Рафаело палачинка (палачинка, бел крем, рафаело, малини, лешници, кокос)
 • Ала пршут (палачинка, кашкавал, гауда, говедски пршут, кајмак)

*Понудата важи за во локалот и за носење

*Важи само за локацијата Creperie Центар (Ленинова)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.10.2021 до 30.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Важи само за локацијата Creperie Центар (Ленинова)
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Неодоливо вкусни! Посетете не и одберете ги вашите омилени палачинки или мини вафли.

Засладете го вашиот ден во Creperie Центар!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.