53 ја следат оваа компанија


Палета пластична 120 х 80 cm

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии 1200 x 800 x 130 мм
  • Статична носивост 1600 кг
  • Динамична носивост 1000 кг
  • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.