The Laundry Room
Ул. Костурски Херои, 1000 Скопје
Работно време: пон-пет: 08-20, сабота: 10-15 ч.
Прием и достава се врши за 48 часа
Бесплатна достава минимум 1000 ден.
Клик за мени
Палта, капути, фустани и ташни
#ХранаДоДома

Опции на понудата:

Елек
119 ден.
Палто
249 ден.
Долг Капут
599 ден.
Мантил
479 ден.
Краток Капут
479 ден.
Јакна
419 ден.
Јакна
419 ден.
Монтка
599 ден.
Елек Од Монтка
419 ден.
Кожно Палто
1,079 ден.
Кожен Елек
479 ден.
Кожен Краток Капут
1,499 ден.
Ташна
349 ден.
Фустан Без Ракави
239 ден.
Фустан Со Ракави
359 ден.
Кратка Бунда
899 ден.
Долга Бунда
1,299 ден.
Венчаница
1,199 ден.

Опис

Изберете една од доле наведените опции:

  • Палта
  • Капути
  • Фустани 
  • Ташни

За компанијата

Најдобриот сервис за чистење со Wetcare. Професионалци во перење и пеглање, секогаш во тек со најновите технологии, методи за чистење и решенија за справување со дамки или деликатни ткаенини.

Ние ги одржуваме највисоките стандарди за бизнис интегритет, следејќи ги локалните и националните прописи и правилата за безбедност на животната средина.

КАКО ФУНКЦИОНИРА: ВО 4 ЛЕСНИ ЧЕКОРИ
Чекор 1 - Соберете ги сите ваши валкани алишта
Чекор 2 - Ние ги земаме вашите валкани алишта
Чекор 3 - Ги чистиме
Чекор 4 - Ви ги носиме чисти и здиплени